ПОШУК | МЕДИЦИНА | ТНП | МАПА САЙТУ UARUEN

Новини

ПАТ «Гемопласт» засуджує черговий локдаун для сфери торгівлі.

 

ПАТ «Гемопласт» засуджує черговий локдаун для сфери торгівлі.

 

ПАТ «Гемопласт» підтримує позицію компанії ТОВ «ЕпіцентрК» стосовно недопустимості закриття торговельних об’єктів  мережі ТОВ «Епіцентр» та інших магазинів, що забезпечують населення товарами першої необхідності (https://www.epravda.com.ua/publications/2021/03/18/671868/)

Новий тривалий локдаун шкодить не тільки такому системному бізнесу як «Епіцентр», а й може знищити тисячі представників середнього і дрібного бізнесу, з якими співпрацює мережа супермакетів. До таких належить й наша компанія.

Так як в мережі магазинів ТОВ «ЕпіцентрК» найбільше представлено нашого товару, то на сьогоднішній день ми позбавленні в реалізації її кінцевому споживачеві. Унаслідок цього наша компанія не отримує грошові надходження для підтримання життєздатності підприємства: закупівля сировини , сплата всіх податків, виплата заробітної плати,  соціальні виплати, погашення комунальних послуг. Це призведе до  зупинення роботи нашого підприємства в цілому.

Розуміючи ситуацію в державі з COVID 19, в магазинах мережі ТОВ «ЕпіцентрК» співробітники та покупці дотримуються необхідних умов безпеки таких самих, як і в мережах продуктових супермаркетів.

Тому ще раз засвідчуємо неприпустимість закриття чи обмеження роботи мережі ТОВ «ЕпіцентрК», та закликаємо владу розробити розумний підхід до дотримання безпеки громадян України без погіршення їх соціального положення.


Останні новини та події

Проміжна інформація емітента цінних паперів за 4 кв. 2021 рік
Річна інформація емітента цінних паперів (за 2019 рік)
Повідомлення про зміну посадових осіб
Проміжна інформація емітента цінних паперів за 3 кв. 2021 рік

WWW.HEMOPLAST.UA