ПОШУК | МЕДИЦИНА | ТНП | МАПА САЙТУ UARUEN

ПРО КОМПАНІЮ

Підприємство було засноване в 1973 році. 
З моменту заснування завод став одним з найбільш великих і найбільш прогресивних виробників в СРСР. Для цього були всі передумови - новітні технології, що розробляються в передових інститутах країни, солідне фінансування і найголовніше - величезне бажання трудового колективу освоювати і розвивати найпрогресивніші методи роботи.

Сьогодні ПАТ «Гемопласт» - це провідний в Україні та СНД виробник виробів медичного призначення. Шприци одноразового застосування і пристрої для переливання крові та розчинів - основні вироби, що випускаються заводом. Крім цього - катетери, зонди, медико-лабораторні вироби, а також сотні виробів з пластмас немедичного призначення (не для медицини).

Наша продукція, шприци та пристрої переливання крові та розчинів мають знак CE, що відповідає нормам безпеки стандартів ЄС і дає можливість реалізувати нашу продукцію в країнах Євросоюзу. Крім того, наші вироби сертифіковані, зареєстровані і продаються в Росії, Республіці Білорусь, Республіці Молдова, Грузії, Азербайджані, Вірменії.

Настільки значні успіхи досягнуті завдяки прогресивним методам в управлінні.
У модернізацію виробництва, технічне переоснащення були інвестовані колосальні кошти. Але головне, чого вдалося домогтися - це зміна підходу співробітників підприємства до відповідальності за якість. Основа політики ПАТ «Гемопласт» - управління якістю. Для цього визначено ключові процеси, управління ходом яких, координація та ефективну взаємодію між ними стало основою системи управління якістю. Це адміністративне і фінансове управління, підбір, підготовка і розстановка кадрів, контроль всього циклу виробництва, сервіс при реалізації продукції, маркетингові дослідження, взаємовідносини з партнерами та ін.

В результаті на ПАТ «Гемопласт» створена система управління якістю виробів медичного призначення, що відповідає вимогам міжнародних стандартів ISO 9001: 2008, яка сертифікована міжнародною аудиторською компанією «SGS».

У 2005 р ПАТ «Гемопласт» пройшло сертифікацію на відповідність вимогам ISO 13485: 2003 та директиви 93/42 / ЄЕС, що дало право маркувати продукцію знаком CE.
Підприємство є володарем численних нагород загальнонаціонального значення, а шприци одноразового застосування і пристрої для переливання крові та розчинів були визнані лауреатами конкурсу якості «100 кращих товарів України».

Ми добре розуміємо, що швидкий розвиток сучасної медичної науки і охорони здоров'я ставить перед нашим підприємством нові завдання.
Сьогодні ми не тільки бачимо цілі, які стоять перед нами, але і знаємо, як їх досягти.

                                    
Ми дивимося в майбутнє з оптимізмом!


WWW.HEMOPLAST.UA