ПОШУК | МЕДИЦИНА | Інтернет-магазин ТНС | МАПА САЙТУ UAEN

 

АТ «Гемопласт» — один із ведучих національних виробників медичних виробів та виробів господарського призначення з полімерних матеріалів.

В організаційну  структуру підприємства входить випробувальний центр АТ «Гемопласт», акредитований згідно з вимогами ДСТУ ISO/IEC 17025 Національним агентством по акредитації України (атестат акредитації № 20478 від 15.02.2019 р.)

На сьогодні випробувальний центр АТ «Гемопласт» проводить експертизу якості медичних виробів, які виготовляються іншими підприємствами.

Лабораторії випробувального центру оснащені сучасним вимірювальним обладнанням, яке каліброване національними метрологічними службами України. Методи випробувань, які застосовують в випробувальному центрі, повністю забезпечують контроль якості продукції згідно з сферою акредитації. Персонал центру – кваліфікований та компетентний, що гарантує достовірність результатів випробувань продукції.

Наш випробувальний центр проводить випробування на відповідність національним і міжнародним  вимогам медичних виробів одноразового застосування з полімерних матеріалів, таких як шприци та голки ін’єкційні, пристрої для переливання крові, пристрої для вливання та  розчинів, катетери, зонди, гінекологічні набори, ємкості для медико-лабораторних досліджень, трубки з ПВХ. Центр тісно співпрацює з такими державними підприємствами, як «Одесастандарт­метрологія», «Український медичний центр сертифікації», «Укрметртестандарт» та іншими. Наш випробувальний центр максимально відкритий для співробітництва. Працюючи с нами, Ви отримаєте якісний результат, економію часу та матеріальних витрат.


WWW.HEMOPLAST.UA